Pozývame vás na Prorockú školu s komunitou Cor et Lumen Christi

Pozývame vás na prorockú školu, ktorá sa bude konať v dňoch 14.-15.9. 2024. Tento 2-dňový kurz sa uskutoční za prítomnosti a služby členov medzinárodne uznávanej komunity Cor et Lumen Christi ktorej zakladateľ je Damian Stayne. Slúžiť prídu otec Michal Majerčík, István Ferenczy a Hubert Hodun.

Komunita Cor et Lumen Christi je známa svojou hlbokou oddanosťou Bohu a silnými prorockými darmi. Ich služba zahŕňa inšpirujúce prednášky, modlitby za uzdravenie a prorocké slová, ktoré menia ľudské životy.

Program školy bude bohatý a zameraný na hlboké duchovné zážitky, posilnenie osobného vzťahu s Bohom a rozpoznanie Božieho hlasu v našich životoch. Hlavné témy prorockej školy zahŕňajú:
• Čo je to proroctvo – prorok, jeho hodnota a miesto v Cirkvi
• Miesto proroctva v Ježišovej službe a dejinách Cirkvi
• Ako prijať slovo poznania
• Ako rásť v dare proroctva
• Ako sa otvárať na dar proroctva a rozlišovať ho
• Miesto proroctva v našej službe

Miesto konania konferencie bude v priestoroch komunity Ezechiel v Bučanoch.
Program začne v sobotu 14.9.2024 o 09:00 hod. a skončí v nedeľu 15.9. o 17:30 hod.

Prihlásiť na podujatie sa môžete prostredníctvom prihlasovacieho formuláru. Kapacita podujatia je obmedzená, po jej naplnení prihlasovanie uzavrieme. Na podujatí je zabezpečená celodenná strava (okrem raňajok). Ubytovanie je možné len v stane v stanovom mestečku v areáli Komunitného centra (bez poplatku), je potrebné si priniesť vlastný stan.

Ubytovanie je možné zabezpečiť si v Trnave, odporúčame napríklad Hotel Spektrum alebo Penzión Luxor v Trnave – najlacnejší medzi najlepšími.

Tešíme sa na Vašu účasť a spoločne strávený čas v Božej prítomnosti.

Prihlasovací formulár /potrebné vyplniť za každého účastníka jednotlivo/: